SnackBox komandos žodis

„Žinome, kaip sunku susikoncentruoti darbui gurgiančiu pilvu ir kaip nepatogu kaskart lakstyti į parduotuvę. Leiskite mūsų komandai pasirūpinti, kad gardžių ir kokybiškų užkandžių Jūsų biure niekada netrūktų, o kolektyvas visada būtų sotus, vitaminizuotas ir pasirengęs nuversti kalnus!“

VAISIAI BIURE

Alkis trukdo koncentracijai , o vaikščiojimas į parduotuves, siekiant jį numalšinti, gali suvalgyti daug jūsų brangaus laiko. Snack box yra viduriukas tarp sveiko užkandžiavimo ir nuodėmingai skanaus smaližavimo. Snack box dėžutėse rasite aukščiausios kokybės ir geriausių rūšių maisto produktus. Dėžutės turinį pritaikome kiekvienam iš savo klientų atsižvelgiant į jo pageidavimus.

Parama

„Snack box“ – socialiai atsakinga įmonė.
Kiekviena parduota vaisių dėžutė = didesnė parama „Gelbėkit vaikus“ organizacijai.

Mus jau pasirinko

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar