Riešutai į biurą!

Traškių, maistingų riešutų rinkiniai suteiks energijos tęsti nebaigtus ar kibti į naujus darbus. Siūlome tik atrinktus premium kokybės riešutų rinkinius. Jei patiks - pristatysime periodiškai!
Mokėjimas mėnesio pabaigoje pagal sąskaitą-faktūrą.

Riešutai biure

Nors riešutai yra tik vienas iš daugelio produktų, kurį galime šiandien rinktis kaip užkandį, priežasčių, kodėl būtent riešutai turėtų atsirasti kiekviename biure, yra labai daug. Toks sprendimas atneš naudą tiek darbuotojams, tiek įmonei.

Riešutų nauda – įspūdinga

Ar galite patikėti, kad mažyčiai riešutėliai, kurių į delną telpa tikrai ne viena dešimtis, turi tokią didžiulę naudą žmonėms? Visų pirma, riešutai yra vienas iš nedaugelio produktų, kurie turi ypač daug maistingų medžiagų – vitaminų, skaidulų, baltymų, mineralų ir t.t. Taigi, tie žmonės, kurie reguliariai valgo riešutus, turi stipresnį imunitetą ir rečiau serga, o mažesnis darbuotojų sergamumas yra naudingas kiekvienai įmonei.

Svarbu pasakyti ir tai, kad būtent šis maisto produktas skatina protinę veiklą. Taigi, tie žmonės, kurie kasdien valgo riešutus, ne tik pasiekia geresnių rezultatų darbe, bet ir greičiau įsimena naują informaciją. Dar daugiau, riešutuose esančios medžiagos skatina kūrybiškumą ir padeda generuoti naujas idėjas, todėl, įtraukti į kasdienį racioną, riešutai taps viena iš priežasčių, kodėl darbuotojai nestokoja įdomių idėjų. Taip pat, riešutai greitai suteikia sotumą jausmą, todėl bus lengviau susikoncentruoti darbui. Be to, riešutus valgyti yra labai patogu ir jie yra idealus pasirinkimas, kai norisi greitai užkąsti.

Riešutai kaip motyvacinė priemonė

Galima tik pasidžiaugti, kad vis daugiau įmonių priima sprendimą motyvuoti biuro darbuotojus suteikiant jiems lengvai prieinamus užkandžius, tarp jų ir riešutus.

Riešutai bure yra iš tiesų išmintingas pasirinkimas. SnackBox el. parduotuvėje galite rinktis riešutus arba riešutų bei džiovintų vaisių rinkinius. Belieka tik priminti, kad kiekvienos rūšies riešutai – savaip naudingi. Štai, pavyzdžiui, graikiniuose riešutuose yra labai daug magnio, o anakardžių riešutuose – daug geležies. Migdolai turi labai daug vitamino E, karijų riešutai – seleno, o lazdyno riešutai – fosforo. Taip pat svarbu akcentuoti, kad kepinti riešutai įgauna ypatingai subtilų poskonį, todėl jūsų darbuotojus galime pradžiuginti ir rinkiniais su kepintais riešutais.

Galite rinktis vienkartinį užsakymą arba riešutų prenumeratą.

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
  • Dažniausiai Užduodami Klausimai
  • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
  • Ar galima užsakyti į namus?
  • Ar galiu išbandyti paslaugą?
  • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
  • Kokios mokėjimo sąlygos?
  • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas