Vaisiai į biurą prenumeratos principu

Vaisiai į biurą prenumeratos principu - tai puikus būdas motyvuoti savo darbuotojus, užtikrinti jų gerą nuotaiką, efektyvumą bei imuniteto stiprinimą. Čia galite pasirinkti tinkamiausią prenumeruojamą vaisių rinkinį savo komandai, o mes pasirūpinsime kassavaitiniu kokybiškų vaisių pristatymu į biurą!
Mokėjimas mėnesio pabaigoje pagal sąskaitą-faktūrą.

Vaisių prenumerata į biurą

Pažvelkite į savo darbuotojus nauju žvilgsniu – atminkite, kad jūsų priimami sprendimai darbuotojams gali suteikti ne tik smagių ir skanių akimirkų, bet ir nešti ilgalaikę naudą jų sveikatai bei savijautai. Vienas tokių sprendimų yra mūsų siūloma vaisių į biurą prenumerata.

 

Vaisių nauda - ypač didelė

 

Jei reikėtų įvardinti naudingiausius žmogaus sveikatai produktus, tai vaisiai neabejotinai puikuotųsi sąrašo viršuje. Dauguma vaisių mūsų sveikatai yra naudingi net ne dėl vienos, o dėl kelių priežasčių. Taigi, net ir valgydami vienos rūšies vaisius, jūsų sveikatai bus nešama keleriopa nauda. Trumpai apžvelkime, kuo naudingi populiariausi vaisiai.

• Bananai – visi norime būtų geros nuotaikos ir puikiai išsimiegoti. Kad taip būtų, tereikia tinkamai išnaudoti tai, ką mums siūlo gamta. Bananai yra ypač puikus pasirinkimas – juose esančios medžiagos gerina miego kokybę ir nuotaik. Taip pat bananai greitai suteikia sotumo jausmą, kas aktualu neturint laiko darbo metu.

• Vynuogės – puikus pasirinkimas, jei norite išsaugoti odos jaunystę bei elastingumą. Be to, jose yra daug vitamino K, kuris svarbus kaulų sveikatai ir kraujo krešėjimui.

• Obuoliai turi nedaug kalorijų, todėl puikiai tinka tiems, kurie nori išlaikyti dailias kūno linijas. Taip pat, reguliarus obuolių valgymas padeda palaikyti puikią dantenų ir dantų būklę. Šie vaisiai yra turtingi antioksidantais, kurie padeda stabdyti senėjimo procesus.

• Apelsinai, citrinos, kiviai bei mandarinai ne tik aprūpins jūsų organizmą vitaminu C bei sustiprins imunitetą, bet ir padės palaikyti skaisčią ir gaivią odą bei pagerins nuotaiką.

• Kriaušės – jos yra ypač turtingos skaidulomis, kurios padeda palaikyti normalią virškinimo ir žarnyno veiklą.

 

Vaisiai į biurą – puikus pasirinkimas

 

Vaisiai į biurą yra idealus pasirinkimas dėl daugybės priežasčių. Taigi, apžvelkime, kodėl jūsų darbuotojai turėtų turėti galimybę mėgautis vaisiais biure.

• Ne paslaptis, kad šiandien yra populiaru pasitelkti įvairias motyvacines priemones. Dažniausiai pasitelkiamos tokios motyvacinės priemonės kaip kava, išvykos ar galimybė žaisti stalo žaidimus pertraukų metu. Jeigu norite ko nors naujo bei ypač naudingo, vaisiai ir užkandžiai į biurą yra tobulas pasirinkimas. Kavą ar stalo žaidimus gali mėgti ne visi darbuotojai, o vaisius ir užkandžius mėgsta daugybė žmonių.

• Vienas aktualiausių dalykų darbdaviui - darbuotojų efektyvumas. Tam, kad užduotys būtų atliekamos puikiai ir laiku, labai svarbu, kad darbuotojai būtų motyvuoti, pailsėję ir geros nuotaikos. Įvairiuose vaisiuose esančios medžiagos padeda palaikyti darbingumą bei energingumą.

• Visiems puikiai pažįstama situacija, kuomet nepavyksta susikoncentruoti dėl itin paprastos priežasties – alkio. Vaisiai biure leis jūsų darbuotojams pasisotinti reikiamiausiu metu. Be to, jie yra lengvai virškinami, todėl organizmas nesueikvos daug energijos.

• Kiekvienas darbdavys puikiai žino tą situaciją, kaip darbuotojas į darbą negali atvykti dėl ligos. Tokiu atveju ne tik tenka ieškoti, kas galėtų pakeisti susirgusį darbuotoją, bet ir gali būti patiriami nuostoliai.  Nesunku pastebėti, kad būtent mityba yra vienas svarbiausių dalykų, nuo kurio priklauso, ar dažnai sirgsim. Vaisiai yra vienas tų pasirinkimų, kuris leidžia užtikrinti visavertę mitybą ir gerina sveikatą. Taigi, jeigu jūsų darbuotojai turės galimybę mėgautis vaisiais vos tik panorėję, galite būti tikri, kad jų sveikata bus kur kas geresnė.

Taigi, kaip matyti, vaisiai į biurą yra puikus pasirinkimas. Dar daugiau, galima teigti, kad vaisiai biure yra abiems pusėms (tie darbuotojams tiek darbdaviui) naudingas pasirinkimas.

 

Vaisių dėžutės visų pasirinkimui

 

Jūsų patogumui – siūlome pačias įvairiausias vaisių dėžutes į biurą prenumeratos principu. Galite rinktis vaisių rinkinius arba tik vienos rūšies vaisius. Taip pat galite rinktis skirtingų dydžių vaisių dėžutes. Populiariausias pasirinkimas – Premium tipo vaisių dėžutės, kurios turinį papildo sezoniniai vaisiai. Sezoniai vaisiai yra ypač naudingi, tad nepraleiskite progų pasilepinti ir jais. Rinkitės vienkartinį pristatymą ar vaisių prenumeratą į biurą.

Švieži vaisiai į biurą – jūsų darbuotojų sveikatai, grožiui ir puikia savijautai. Vaisių pristatymas yra greitas, o vaisių prenumerata gali būti atšaukiama bet kuriuo metu.

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar