valgomos verslo dovanos

Valgomos verslo dovanos – lengvas pasiruošimas šventėms

Sugalvoti, ką dovanoti su šventėmis verslo partneriams, gali būti nemenkas iššūkis. Kai pirmaisiais metais dar lengva sugalvoti kūrybišką dovaną, tai po 5 metų idėjų gali pritrūkti, o to paties juk dovanoti nesinori. Norisi partnerius bei kolegas nustebinti, kad dovana jiems būtų naudinga ir įsimintina, nestovėtų lentynoje nenaudojama. Visgi, sprendimas yra: visai nesunkiai galima nustebinti mums svarbius verslo partnerius su valgomomis verslo dovanomis.

Įtiksite plačiai auditorijai:

Valgomos dovanos yra tiesiog visų mėgstamos – jas lengva pritaikyti skirtingiems skoniams. Kam gali nepatikti vaisių krepšys, kalėdiškas pyragas, sūrių, medaus rinkinys? Kolektyvas tikrai pasimėgautų tokia dovana. O jei dar priderinsite tvarią, su prekių ženklu susijusią pakuotę, paliksite dar didesnį įspūdį.

Sukursite bendruomeniškumo jausmą:

Valgomomis dovanomis galima dalytis, todėl jos yra puikus pasirinkimas dovanoti tiems partneriams, kurių komandą sudaro keletas žmonių. Darbuotojai gali mėgautis skanėstais virtuvėlėje kartu, stiprindami komandiškumą ir bendruomeniškumą.

Malonios asociacijos:

Partneriai, besimėgaudami jūsų gardžiomis dovanomis, tikrai prisimins jūsų verslą. Stiprūs ir malonūs pojūčiai, kaip skonis, padės sukurti malonią asociaciją apie jūsų verslą. Na, ir dosnūs, skanūs gestai yra ilgai nepamirštami.

Praktiškumas:

Valgomos dovanos yra praktiškos – ją padovanoję žinosite, kad ji tikrai bus naudinga. Tuo tarpu dovanodami daiktus ar kuponus, negalite būti tikri, ar jie patiks, bus naudojami ir ar nerinks dulkių lentynose. Valgomos dovanos – tai ir tvaresnis, suvartojamas pasirinkimas.

Šventinės idėjos:

Valgomas dovanas galima nesunkiai priderinti prie sezono ar švenčių temos. Dėžė mandarinų, tradicinis pyragas, šventiniai sausainiai – kas gali geriau atspindėti Kalėdas?

Sveiki dovanų variantai:

Sveikas gyvenimo būdas vis dar ant bangos, tad dovanodami valgomas dovanas galite rasti tikrai nemažą sveikų skanėstų pasirinkimą. Partnerius galite nustebinti mandarinų krepšeliu, vaisių asorti ar egzotiniais vaisiais, kurie tikrai nepalieka abejingų. Iš patirties galime teigti, kad jau ne vienerius metus pristatome jūsų vaisines dovanas partneriams ir įteikę visada pamatome jų laimingus veidus. Natūralių vitaminų ir energijos šaltinis pradžiugins bet kokį, net ir išrankiausią, kolektyvą.

„Snack Box” sezoninėms šventėms visada ruošiasi atsakingai. Turėdami ilgametį jūsų pasitikėjimą, siūlome Premium kokybės vaisių, saldžių mandarinų tiesiai iš Ispanijos dėžutes, krepšius. Taip pat mūsų asortimente rasite ir kalėdinių dovanų, kurias kūrėme kartu su partneriais: saldumynų, užtepėlių, džiovintų vaisių, sūrių užkandžių. Pasidairykite: kalėdinės dovanos.

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
  • Dažniausiai Užduodami Klausimai
  • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
  • Ar galima užsakyti į namus?
  • Ar galiu išbandyti paslaugą?
  • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
  • Kokios mokėjimo sąlygos?
  • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas