×

DARBO LAIKAS


Pirm-Penkt 9:00 - 18:00 val.
Šešt-sekm. nedirbame
Prekių priėmimo sąlygas rasite čia.

Direktorius
Eugenijus Taurinskas

„Žinome, kaip sunku susikoncentruoti darbui gurgiančiu pilvu ir kaip nepatogu kaskart lakstyti į parduotuvę. Leiskite mūsų komandai pasirūpinti, kad gardžių ir kokybiškų užkandžių Jūsų biure niekada netrūktų, o kolektyvas visada būtų sotus, vitaminizuotas ir pasirengęs nuversti kalnus!“

Alkis trukdo koncentracijai , o vaikščiojimas į parduotuves, siekiant jį numalšinti, gali suvalgyti daug jūsų brangaus laiko. Snack box yra viduriukas tarp sveiko užkandžiavimo ir nuodėmingai skanaus smaližavimo. Snack box dėžutėse rasite aukščiausios kokybės ir geriausių rūšių maisto produktus. Dėžutės turinį pritaikome kiekvienam iš savo klientų atsižvelgiant į jo pageidavimus.

PARAMA

„Snack box“ – socialiai atsakinga įmonė.

Parama nuo kiekvienos užsakytos dėžutės – 15 ct.

MUS JAU PASIRINKO

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

SNACKBOX produktais vaišiname ne tik klientus renginiuose, tačiau ir mielai siunčiu vaisių dėžes kaip staigmenas artimiesiams. Visos rekomendacijos! Malonus bendravimas, operatyvumas ir paslaugumas siekiant bendro tikslo su užsakovu. Produktai visada šviežūs, išvaizdūs, džiuginantys ir stebinantys gavėjus. Nuostabi paslauga. Ačiū už bendradarbiavimą!

Kotryna

2017 m. Rugpjūčio 7 d.
Visiems rekomenduoju. Puiki paslauga, nuostabu!

Ilja

2017 Kovo 15 d.
Puikus aptarnavimas ir prekės. Vaisiai šviežūs ir skanūs, o darbuotojai malonūs ir visada padedantys!

Liepa

2017 Balandžio 18 d.
Į VIRŠŲ

JŪS ESATE PASLAUGOS ĮMONĖMS SVETAINĖJE. FIZINIAMS ASMENIMS: ESNACKBOX.LT.

X