Bananų nauda organizmui: gerai nuotaikai, energijai ir sveikatai

Lietuviai mėgsta bananus – juos perka dažniau nei obuolius. Tai populiariausias vaisius mūsų šalyje, kuriuo mėgaujasi sveikuoliai, sportininkai ir smaližiai. Ir ne veltui – šiame vaisiuje yra tiek daug naudos mūsų organizmui, kad po bananą verta suvalgyti kasdien!

Maistinių medžiagų gausa

Bananuose gausu įvairių būtinųjų maistinių medžiagų. Vidutinio dydžio banane yra apie 105 kalorijos, 27 gramai angliavandenių, 3 gramai skaidulų, 1 gramas baltymų ir beveik nėra riebalų. Jie taip pat yra puikus kalio, vitamino C, vitamino B6 ir kitų svarbių vitaminų bei mineralų šaltinis.

Sveikai širdžiai

Bananuose gausu kalio, o tai yra svarbi medžiaga, palaikanti gerą širdies sveikatą. Kalis padeda reguliuoti kraujospūdį, mažina insulto ir širdies, kraujagyslių ligų riziką. Tad jei įtrauksite bananus į savo racioną, galite prisidėti prie savo sveikos širdies ir optimalaus kraujospūdžio palaikymo.

Ramiam skrandžiui

Ką valgote, kai apsinuodijate? Džiūvėsėlius ir bananus. Bananai yra puikus maistinių skaidulų, būtinų sveikai virškinimo sistemai, šaltinis. Skaidulos padeda reguliuoti tuštinimąsi, užkerta kelią vidurių užkietėjimui.

Energijos užtaisas

Natūralūs bananuose esantys cukrūs, kaip fruktozė, gliukozė ir sacharozė, suteikia greitą ir ilgalaikį energijos užtaisą. Reikia energijos prieš rimtą pristatymą, o gal ruošiatės treniruotei? Bananai yra patogus ir maistingas pasirinkimas, jei norite pasikelti savo energijos lygį.

Svorio valdymui

Bananai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie reguliuoja savo svorį. Saldus vaisius yra santykinai mažo kaloringumo, o jame esančios skaidulos prisideda prie sotumo jausmo, kad po to nenorėtumėte užkandžiauti kaloringais skanėstais.

Gerai nuotaikai

Bananuose yra triptofano – aminorūgšties, kuri organizme virsta serotoninu. Serotoninas yra hormonas ir neurotransmiteris, padedantis reguliuoti nuotaiką, skatinantis teigiamus, atpalaiduojančius jausmus. Tad jei jaučiate, kad ryte kolega sugadino nuotaiką – tiesiog suvalgykite bananą.

Antioksidantų gausa

Bananuose yra įvairiausių antioksidantų, įskaitant dopaminą ir katechinus. Šie antioksidantai padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus organizme, apsaugo ląsteles nuo pažeidimų ir palaiko bendrą gerą sveikatos būklę.

Įtraukite bananus į savo kasdienę mitybą – džiaugsitės gera nuotaika, energija ir kitais privalumais savo sveikatai. Na, o „Snackbox“ bananus perka tiesiai iš Ekvadoro plantacijų – lyderiaujančių aukštos kokybės bananų tiekėjų visame pasaulyje. Pasirūpinsime jūsų komanda ir atvešime dėžę bananų ar kitų šviežių vaisių kiekvieną savaitę!

 

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
  • Dažniausiai Užduodami Klausimai
  • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
  • Ar galima užsakyti į namus?
  • Ar galiu išbandyti paslaugą?
  • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
  • Kokios mokėjimo sąlygos?
  • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas