Gėrimai

Kai norisi atgaivos darbo pertraukėlių metu, čiupk mėgstamiausio gėrimo buteliuką!
Biurams siūlome platų gėrimų pasirinkimą: šviežiai spaustos sultys, vitaminų šotukai, kombučia, sula ar kiti jau pamėgti gaivieji gėrimai garantuotai numalšins troškulį.
Mokėjimas mėnesio pabaigoje pagal sąskaitą-faktūrą.

Gėrimai į biurą

Skysčiai žmogaus organizmui yra gyvybiškai svarbūs. Turime pasirūpinti, kad per parą gautume reikiamą kiekį skysčių. Na, o atsižvelgiant į tai, kad biure praleidžiame trečdalį ar net daugiau savo laiko, tiekiami įvairūs gėrimai į biurą yra iš tiesų puikus sprendimas.

Gėrimų nauda biure

Galite būti tikri, kad sprendimas aprūpinti savo darbuotojus įvairiais gėrimais biure, bus vienas naudingiausių jūsų priimtų sprendimų. Visų pirma,  troškulys yra vienas blogiausių pojūčių, tad, jei jūsų darbuotojai jį jaus, tai gali neigiamai atsiliepti darbo kokybei. Dar daugiau, jei jūsų biure bus gėrimų, jūsų darbuotojams nebereikės gaišti laiko vykstant jų įsigyti. Taip pat, kiekvienas gėrimas (sultys, smoothie, šotukai, augalinis pienas, vanduo ir t.t.), yra  puiki galimybė jūsų darbuotojams papildyti organizmą reikalingomis medžiagomis bei sustiprinti imunitetą. Taip mažinama susirgimų (o kartu ir neatvykimo į darbą) tikimybė. Na, ir, žinoma, atsigaivinus gėrimais, yra gerinama bendra savijauta, koncentracija darbui, energingumas ir t.t., visa tai teigiamai paveikia darbo kokybę.

Pradžiuginkite savo darbuotojus ypač įvairiais gėrimais

Suteikite galimybę savo darbuotojams atsigaivinti pačiais įvairiais gėrimais tiesiog biure. Į jūsų biurą pristatysime pasirinktus gėrimus. Vanduo – būtinas visiems ir visada. Gazuoti ir negazuoti gaivieji gėrimai puikiai atgaivins kiekvieną. Augalinis pienas – pagardins kavos gėrimus. Beržų sula, kombučia, vitaminizuoti gėrimai, sultys, šotukai bei smoothie aprūpins įvairiais vitaminais, mineralais, skaidulomis ir sustiprins imunitetą. Sulčių pasirinkimas yra labai didelis, tad kiekvienas ras sau tinkamiausią (rinkitės alijošiaus, apelsinų, vynuogių, obuolių, pomidorų ir t.t.).

Gėrimų tiekimas į biurą – patogu, greita, skanu ir naudinga.

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar