Kaulavaisių sezonas įsibėgėjo: kuo jie naudingi mūsų sveikatai?

Be to, kad kaulavaisiai, t. y. persikai, nektarinai, trešnės, abrikosai, slyvos, yra itin gardūs vaisiai, jie taip pat yra naudingi mūsų sveikatai. Visada savo klientams pažymime, kad sezoniniais vaisiais privaloma mėgautis jų sezono metu – taip ne tik gausite daugiau naudingųjų medžiagų, bet ir būsite tikri, kad jų skonis bus gardžiausias. Na, o kadangi kaulavaisių sezonas jau įsibėgėjo, kviečiame paskaityti apie jų naudą sveikatai bei vasarą užkandžiauti būtent šiais vaisiais.

 1. Imuniteto stiprinimui. Šiuose vaisiuose gausu antioksidantų, tokių, kaip vitaminas C. Šis vitaminas padeda stiprinti imuninę sistemą, o juk stiprus imunitetas yra raktas į ilgalaikę gerą savijautą. Vitaminas C skatina baltųjų kraujo kūnelių, kurie kovoja su infekcijomis, gamybą ir stabdo virusų patekimą į organizmą.
 2. Gražiai ir jaunatviškai odai. Vitaminas C taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį kolageno gamybos procese, o kaip žinia, kolagenas padeda mūsų odai išlikti sveikai, stipriai ir elastingai. Vitamino C dienos normą surinkti nesudėtinga: pvz. 250 g abrikosų yra maždaug ketvirtadalis vitamino C dienos normos.
 3. Ramiems nervams ir stipriems raumenims. Kalis yra būtinas norint palaikyti gerą nervų ir raumenų būklę – šio mikroelemento trūkumas gali sukelti nuovargį, dirglumą ir padidėjusį kraujospūdį. Bananai yra pagarsėję kaip kalio šaltinis, tačiau jei neturite po ranka šio vaisiaus, kaulavaisiai jus išgelbės. Du maži persikai turi tiek pat kalio, kiek vidutinis bananas.
 4. Diabeto ir nutukimo prevencijai. Naujausi tyrimai rodo, kad nektarinų, slyvų ir persikų sudėtyje yra unikalus cheminių junginių mišinys, kuris gali padėti kovoti su metaboliniu sindromu. Metabolinis sindromas – tai žmogaus organizme atsirandanti visuma patologinių pakitimų, didinančių širdies ir kraujagyslių ligų (miokardo infarkto, insulto) ir 2 tipo cukrinio diabeto (CD) išsivystymo riziką.
 5. Aštriam regėjimui. Ryški oranžinė abrikosų, persikų ir nektarinų spalva atsiranda ne veltui – šie vaisiai pasižymi gausiu karotinoidų kiekiu – antioksidantu, kuris gali padėti sustiprinti regėjimą. Šie vertingi pigmentai tampa dar labiau įsisavinami, kai vaisiai iškepa, tad drąsiai kepkite vaisius ant griliaus – bus sveikas ir naudingas desertas.
 6. Geram virškinimui. Kaulavaisiai yra puikus skaidulų šaltinis, padedantis jūsų organizmui efektyviai ir sklandžiai virškinti maistą, tad juos valgydami ilgiau jausitės sotūs. Taip pat įrodyta, kad skaidulos yra naudingos kovojant su diabetu, mažinant cholesterolio kiekiui kraujyje ir svorio kontrolei.
 7. Stipriems kaulams ir dantims. Kai vitaminas C yra visų vitaminų žvaigždė, apie vitaminą K girdime daug mažiau. Tačiau ši maistinė medžiaga atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį kaulų ir dantų sveikatai, padeda sumažinti dantų ėduonies ir ligų, tokių, kaip osteoporozė ir osteoartritas, riziką. Slyvos yra geriausias vitamino K šaltinis, tad užkandžiaukite šiuo vaisiumi ir džiaukitės sveikais kaulais bei dantimis.

„Snackbox“ vaisių dėžučių prenumeratoriai (užsakantys „Premium“ arba „Standard“ dėžutes) kiekvienu metų laiku mėgaujasi skirtingais to sezono vaisiais. Na, o kaip jau supratote, vasarą klientai tikrai ragauja aukščiausios kokybės kaulavaisius. Pasirūpinkite savo komandos energija, produktyvumu ir gera nuotaika su „Snackbox“  vaisių dėžučių prenumerata!

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
 • Dažniausiai Užduodami Klausimai
 • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
 • Ar galima užsakyti į namus?
 • Ar galiu išbandyti paslaugą?
 • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
 • Kokios mokėjimo sąlygos?
 • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas