Ledai į biurą!

Kaitri saulė už lango trukdo koncentracijai, o protas atrodo tuoj tuoj perdegs? Atsigaivink ledais tiesiai iš šaldytuvo nekeliant kojos iš biuro! Skirtingų skonių kreminės grietinėlės ledai kaušelyje, vafliniame ragelyje ar ant pagaliuko padės atsivėsinti ir susikaupti naujiems darbams. Jei reikia, suteiksime šaldytuvą, o ledų atsargas pagal poreikį papildysime, kad gaivinantis kąsnelis visada būtų po ranka!
Mokėjimas mėnesio gale pagal sąskaitą-faktūrą.

Kaip tai veikia?

Išsiaiškink poreikį

01

• Pasitark su kolegomis dėl skonių.
• Apgalvok kiekį (minimalus užsakymas – 5 dėžutės ledų vienu adresu).
• Apsvarstyk šaldytuvo poreikį. Šaldytuvą nemokamai suteiksime, jei vienu adresu bus atlikti bent 3 ledų užsakymai po 5 dėžutes. Kitu atveju, bus taikomas 50 Eur mokestis.

Užsakyk ir lauk skambučio

02

• Užsakyk norimų ledų.
• Netrukus susisieksime ir aptarsime šaldytuvo (jei reikalinga) bei ledų pristatymo detales.
• Turėk omeny, kad šaldytuvas ir ledai gali būti pristatomi skirtingu laiku.

Papildyk atsargas!

03

• Ledams baigiantis, paskambink mus tel. +370 610 43103
• Jei nuspręsi ledų prenumeratos nepratęsti, suderinsime šaldytuvo paėmimo detales (jei jis buvo suteiktas).

Mažas ledų šaldytuvas (telpa 5 dėžės)

Didelis ledų šaldytuvas (telpa 10 dėžių)

Laikas rinktis ledus!

Ledai biure

Dauguma galvoja, kad ledai yra puikus pasirinkimas tik tuomet, kai norisi kažko saldaus arba gaivaus. Tačiau tai – netiesa: ledai yra ne tik skanūs ir gaivūs, bet ir taip pat labai naudingi mūsų emocinei bei fizinei sveikatai. Na, o žinant, kad darbe praleidžiama labai daug laiko, netrūksta priežasčių, kodėl darbuotojai turėtų turėti progą skanauti ledus kada tik to panorėję.

Neįtikėtina ledų nauda

Kas gali būti geriau už skanų desertą? Už  skanų desertą geriau gali būti tik skanus ir naudingas desertas. Na, o ledai būtent tokie ir yra. Štai, pavyzdžiui, pieniniuose leduose galime rasti nemažai baltymų, fosforo ir kalcio, kurie yra reikalingi mūsų organizmui, o iš vaisių ir uogų pagamintuose leduose yra įvairių vitaminų. Tačiau ir tai dar ne viskas: ledų valgymas gali pagerinti ne tik fizinę, bet ir emocinę mūsų būseną, ji sukelia daug gerų emocijų, pagerina nuotaiką, o kartais net trumpam sugrąžina į vaikystę.

Ledai - sprendimas nuo karščio

Nereikia pamiršti, kad šiltuoju periodu visi darbuotojai susiduria ir su tam tikru iššūkiu – karščiu, kuris, kaip žinia, turi neigiamos įtakos savijautai: dėl karščio tampa sunkiau susikaupti darbui, tad mažėja dėmesingumas. Be to, gali paaštrėti įvairios sveikatos problemos. Ir nors kondicionavimo sistemos šiandien yra labai populiarios, vien tik jų atsivėsinti nepakanka. Tokiu atveju ledai tampa nepamainomi, nes jie yra ne tik natūralus, bet ir skanus būdas atsigaivinti. Suteikite savo darbuotojams tokią galimybę.

Suteiksime galimybę jūsų darbuotojams mėgautis ledais

Jei norite, kad jūsų darbuotojai galėtų mėgautis šiuo skaniu, gaiviu bei naudingu desertu, mes jums padėsime. Suteiksime šaldytuvą ledams laikyti, patys jį atvešime, o sezonui pasibaigus (ar jums panorėjus), jį išvešime. Visą laikotarpį šaldytuvas bus papildomas ledais pagal jūsų darbuotojų poreikius. Rinkitės aukštos kokybės įvairius ledus – ant pagaliuko, vafliniame kaušelyje ar vafliniame ragelyje.

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
  • Dažniausiai Užduodami Klausimai
  • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
  • Ar galima užsakyti į namus?
  • Ar galiu išbandyti paslaugą?
  • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
  • Kokios mokėjimo sąlygos?
  • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas