Penkios svarbiausios vaisių biure naudos

Antroje dienos pusėje sumažėjęs darbingumas, dažnos ligos, bloga darbuotojų nuotaika bei jos kaita – su šiomis problemomis periodiškai tenka susidurti didžiajai daliai darbdavių. Laimei, įmonėje įvedus vieną nedidelę naujovę, ši gali atnešti visai nemažų teigiamų pasekmių. Kalbame apie biuro darbuotojų mitybos praturtinimą sveikais produktais, o tiksliau – vaisiais, riešutais ir kitais sveikais užkandžiais. Susipažinkite, kaip vaisiai ir riešutai biure gali pagerinti jūsų kolegų produktyvumą ir pasitenkinimą darbo vieta.

 

Padidina energijos lygį ir produktyvumą

Ar žinojote, kad didžiąją dalį energijos mes gauname iš gliukozės ir baltymų? Yra daugybė būdų gauti abejų šių maisto medžiagų su maistu, tačiau ne tiek jau ir daug, jei renkamės valgyti sveikatai palankius produktus.

Laimei, vaisiai yra vienas iš labiausiai koncentruotų gliukozės šaltinių. Na, o baltymų galima gauti, valgant sėklas ir riešutus, ypač moliūgų sėklas, migdolus ir žemės riešutus.

Energijos lengvai galima pasipildyti ir suvalgius rafinuotu cukrumi gardintų ar baltų miltų produktų, tačiau šios maisto medžiagos sukelia staigius cukraus kiekio kraujyje pakilimus ir, žinoma, nuosmukius, o šie – tikras peilis darbingumui, koncentracijai ir nuotaikai.

 

Saugo nuo ligų

Kiekvienas darbdavys nori, kad jo darbuotojai būtų energingi, darbingi ir kuo mažiau laiko praleistų ligos patale. Sveiki užkandžiai sumažina suvartojimo perdirbto maisto, kuriuo dažniausiai ir yra užkandžiaujama, kiekį. Kaip žinia, perdirbtas maistas yra širdies ir kraujagyslių, kai kurių vėžio formų, diabeto ir kitų vadinamųjų civilizacijos susirgimų priežastis.

Taip pat, pasisėmus energijos iš vaisių ir riešutų, norisi valgyti mažiau saldumynų, riebaus maisto, kviečių ir pieno produktų. Dėl išvardintų maisto medžiagų organizme vyksta uždegimas ir mes esame linkę dažniau sirgti peršalimo ligomis.

 

Gerina nuotaiką ir stiprina psichinę sveikatą

Dažnai mums atrodo, kad mūsų nuotaikai labiausiai įtaką daro tai, kas vyksta aplinkui mus. Nors tai nėra visiškai klaidinga, tačiau būtina pripažinti, kad nuotaikai reikšmės turi ir tai, kas vyksta mūsų kūne, o dar konkrečiau – kaip jame pasiskirsto suvartotas cukrus.

Staiga užklupęs išsekimas dažniausiai atsiranda ne dėl nuovargio, o dėl mažo cukraus kiekio kraujyje. Valgydami maistą, kuris stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje, išvengsime ne tik produktyvumo nuosmukio, bet ir jausimės šiek tiek laimingesni bei daug mažiau irzlūs.

Sveiki užkandžiai, tokie kaip vaisiai ir riešutai, taip pat padeda atstatyti svarbias maistines medžiagas, kurias prarandame, darbo metu patirdami įtampą.

 

Taupo laiką

Ar žinojote, kad daugiausiai mūsų energijos išnaudoja ne mūsų kūnas, o smegenys? Siekdami atstatyti savo energijos balansą, protinį darbą dirbantys žmonės turėtų užkandžiauti bent kas 2-3 val.

Laisvai prieinami vaisiai biure garantuoja, kad darbuotojai pasisotins greitai ir jiems neteks gaišti laiko, keliaujant įsigyti užkandžių į parduotuvę ar spaudos kioską.

 

Kelia pasitenkinimą darboviete

Praėjo laikai, kai darbuotojas rinkosi darbdavį. Savo profesinę sritį išmanantis profesionalas dabar gali rinktis net ne iš poros, o iš keliolikos darboviečių. Todėl, siekdamas privilioti gerą darbuotoją, darbdavys turėtų jam pasiūlyti kuo daugiau papildomų naudų. Nemokami užkandžiai darbo vietoje galėtų būti vieną iš jų.

Kai darbdavys rūpinasi savo darbuotojų gerove, įmonėje jaučiama vertės, pagarbos ir rūpesčio kultūra. Investuodami į savo darbuotojų sveikatą, padidinsite jų pasitenkinimą darboviete, pasitikėjimą vadovais ir norą ilgai bei lojaliai dirbti įmonėje.

Tai tik penkios naudos, kodėl verta investuoti į vaisius biure, riešutus ir kitus sveikus užkandžius, tačiau jų yra kur kas daugiau. Rūpinkitės savo darbuotojų gerove bei puikiu darbdavio įvaizdžiu!

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
  • Dažniausiai Užduodami Klausimai
  • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
  • Ar galima užsakyti į namus?
  • Ar galiu išbandyti paslaugą?
  • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
  • Kokios mokėjimo sąlygos?
  • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas