SVEIKAS DARBUOTOJAS = LAIMINGAS DARBUOTOJAS

Siekiame ne tik įmonėms pasiūlyti naują motyvacijos būdą, bet ir diegti sveiko užkandžiavimo kultūrą.
Mūsų vaisius jau yra ragavę daugiau nei 17 000 darbuotojų visoje Lietuvoje. Kasdien pristatome dėžutes į didžiųjų šalies miestų įmones. Žinome, kad darome didelį indėlį kasdienei komandų mitybai – vietoj nesveikų užkandžių jie renkasi natūralius vaisius.
Norime akcentuoti, kad mūsų kasdieniai užkandžiai nėra tik papildoma motyvacijos priemonė darbuotojams. Tai yra sveikos mitybos propagavimas. O tai lygu sveikam darbuotojui.
Pateikiame naudingos edukacinės medžiagos, kuri vaizdžiai nusako, kaip kasdienė vaisių, daržovių ir sveikų užkandžių dozė gali būti naudinga Jums ir visai Jūsų komandai.

Kaip darbdavys gali lengvai prisidėti prie darbuotojo sveikos mitybos?

Faktas: daugiausia laiko praleidžiame darbe.
Tačiau darbdavys turi išskirtinę galimybę sėkmingai pakeisti darbuotojo valgymo įpročius su sveikomis opcijomis.

Būtina atsižvelgti į:

Norą keistis

Darbdaviai gali motyvuoti savo komandą įvairiais būdais: už aktyvią fizinę veiklą, nueitus kasdienius žingsnius apdovanoti sveikais užkandžiais. Surengti dietologo konsultaciją ar seminarą. Imtis įvairių priemonių, kurios privers darbuotojus susimąstyti.

Prieinamumą

Čia galime padėti mes. Sveiki ir šviežūs užkandžiai turi būti prieinami kasdien, tad šią naštą galime nuimti nuo vadovų pečių.

Įpročių ugdymą

Kasdien biure esantys vaisiai, daržovės, mėnesinė fizinės veiklos apžvalga, apdovanojimai ugdo darbuotojų sveikos gyvensenos įpročius.

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar