Rugsėjis – tai tarsi naujų metų pradžia. Vaikus išleidžiame į mokyklas ir darželius, o po vasaros atostogų visi kolegos, sugrįžę į biurus, yra kupini jėgų pradėti naujus projektus. Tačiau jau kurį laiką pastebima, kad pirmaisiais rudens mėnesiais darbuotojai susiduria su perdegimo problema –...
Kai termometro stulpelis pakyla virš 25 °C, apie darbą pagalvoti sunku. Aukšta temperatūra darbingumo nepagerina, o atvirkščiai – atima iš mūsų energiją. Visgi, yra visai paprastų receptų, kurie padeda pasigerinti kasdienybę per karštas vasaros dienas. Kalbame ne apie oro kondicionierius, o apie skysčius bei vaisius...
Nustebsite sužinoję: 5 faktai, kodėl valgyti ledus – naudinga
Vasara neišvengiamai visi smaguriauja ledais. Visgi, dažnai dauguma galvoja, kad ledai skirti tik pasisaldinimui ir jokios naudos organizmui jie nesuteikia. Laužome mitus ir kviečiame pažvelgti į šį vasaros desertą kitu kampu – nustebsite sužinoję, kokios naudos gali suteikti viena ledų porcija.
Kaip pagerinti produktyvumą darbe? Skanios idėjos

Kaip pagerinti produktyvumą darbe? Skanios idėjos

Kiek valandų per dieną esate produktyvūs darbe? Ar pastebite, kad susiduriate su lėtesne koncentracija atliekant užduotis? Apžvelgsime, kokios pagrindinės priežastys gali daryti įtaką jūsų koncentracijai darbe bei kaip galima šią situaciją pagerinti tiesiog…užkandžiaujant.
vaisiais biure megaujasi
Vaisiai ir daržovės yra neatsiejamas geros savijautos šaltinis – juose randame įvairiausių vitaminų, mineralų, antioksidantų, skaidulinių medžiagų. Kai prekybos centrų lentynos dažnai lūžta nuo saldumynų, pusfabrikačių pasirinkimo, didelės visuomenės dalies mityba prastėja – jie vis rečiau į savo racioną įtraukia vaisius ir daržoves. Ne vienas mokslinis tyrimas teigia, jog mažas daržovių, vaisių suvartojimas yra siejamas tiesiogiai su lėtinių ligų atsiradimu ir vystymusi. Svarbu paminėti, jog šios žemės išaugintos gėrybės prisideda ir prie geresnės kasdienės savijautos, normalios organų veiklos, hormonų apykaitos. Tad kaip kasdien suvalgyti reikiamą kiekį vaisių ir daržovių?
vaisi į biurą - naudos
Antroje dienos pusėje sumažėjęs darbingumas, dažnos ligos, bloga darbuotojų nuotaika bei jos kaita – su šiomis problemomis periodiškai tenka susidurti didžiajai daliai darbdavių. Laimei, įmonėje įvedus vieną nedidelę naujovę, ši gali atnešti visai nemažų teigiamų pasekmių. Kalbame apie biuro darbuotojų mitybos praturtinimą sveikais produktais, o tiksliau – vaisiais, riešutais ir kitais sveikais užkandžiais. Susipažinkite, kaip vaisiai ir riešutai biure gali pagerinti jūsų kolegų produktyvumą ir pasitenkinimą darbo vieta.
Į VIRŠŲ