Be to, kad kaulavaisiai, t. y. persikai, nektarinai, trešnės, abrikosai, slyvos, yra itin gardūs vaisiai, jie taip pat yra naudingi mūsų sveikatai. Visada savo klientams pažymime, kad sezoniniais vaisiais privaloma mėgautis jų sezono metu – taip ne tik gausite daugiau naudingųjų medžiagų, bet ir būsite tikri, kad jų skonis bus gardžiausias. Na, o kadangi kaulavaisių sezonas jau įsibėgėjo, kviečiame paskaityti apie jų naudą sveikatai bei vasarą užkandžiauti būtent šiais vaisiais.
Interneto šaltiniuose galima rasti įvairiausios informacijos, kur teigiama, kad vaisius geriau valgyti popiet, ryte nevalgius arba siūloma vaisių nevalgyti su konkrečiu maistu. Tačiau vaisius išties galite valgyti bet kuriuo dienos metu ir naudingas medžiagas gauti tada, kada užsinorite. Na, o šioje apžvalgoje paneigiame populiariausius mitus.
Interneto šaltiniuose galima rasti įvairiausios informacijos, kur teigiama, kad vaisius geriau valgyti popiet, ryte nevalgius arba siūloma vaisių nevalgyti su konkrečiu maistu. Tačiau vaisius išties galite valgyti bet kuriuo dienos metu ir naudingas medžiagas gauti tada, kada užsinorite. Na, o šioje apžvalgoje paneigiame populiariausius mitus.
Jei kalbėtume apie sveiką mitybą ir reikėtų pasakyti tris vaisius, kuriuos dažniausiai suvalgote, tikėtina, kad obuolį paminėtumėte. Obuolį galima vadinti ir lietuvių nacionaliniu vaisiumi. O kiek naudos sveikatai slypi šiame vaisiuje – apžvelgsime mūsų edukaciniame įraše.

Emocinis valgymas darbe: kaip jį sukontroliuoti?

Emocinis valgymas yra jau daugeliui pažįstamas reiškinys, kai žmonės naudoja maistą kaip priemonę susidoroti su neigiamomis emocijomis, tokiomis kaip stresas, nerimas, liūdesys ar nuobodulys. Dažnai dalį tokių neigiamų emocijų žmonės patiria ir darbe – griebia po ranka pirmą pasitaikiusį šokoladuką ir bando nuslopinti..
Lietuviai mėgsta bananus – juos perka dažniau nei obuolius. Tai populiariausias vaisius mūsų šalyje, kuriuo mėgaujasi sveikuoliai, sportininkai ir smaližiai. Ir ne veltui – šiame vaisiuje yra tiek daug naudos mūsų organizmui, kad po bananą verta suvalgyti kasdien!
valgomos verslo dovanos
Sugalvoti, ką dovanoti su šventėmis verslo partneriams, gali būti nemenkas iššūkis. Kai pirmaisiais metais dar lengva sugalvoti kūrybišką dovaną, tai po 5 metų idėjų gali pritrūkti, o to paties juk dovanoti nesinori. Norisi partnerius bei kolegas nustebinti, kad dovana jiems būtų naudinga ir įsimintina, nestovėtų lentynoje nenaudojama.
vaisiaibiurekasdien
Kaip valgėte, kai buvote vaikai? Greičiausiai skanaudavote tai, kas būdavo skanu, valgydavote tada, kai pajusdavote tikrąjį alkį ir sustodavote, kai pajusdavote sotumo jausmą. O kaip valgote dabar? Deja, bet dėl iškreipto požiūrio į žmogaus dietą, nuolatinio svorio reguliavimo, valgymas nemažai daliai žmonių..
Rugsėjis – tai tarsi naujų metų pradžia. Vaikus išleidžiame į mokyklas ir darželius, o po vasaros atostogų visi kolegos, sugrįžę į biurus, yra kupini jėgų pradėti naujus projektus. Tačiau jau kurį laiką pastebima, kad pirmaisiais rudens mėnesiais darbuotojai susiduria su perdegimo problema –...
Kai termometro stulpelis pakyla virš 25 °C, apie darbą pagalvoti sunku. Aukšta temperatūra darbingumo nepagerina, o atvirkščiai – atima iš mūsų energiją. Visgi, yra visai paprastų receptų, kurie padeda pasigerinti kasdienybę per karštas vasaros dienas. Kalbame ne apie oro kondicionierius, o apie skysčius bei vaisius...
Nustebsite sužinoję: 5 faktai, kodėl valgyti ledus – naudinga
Vasara neišvengiamai visi smaguriauja ledais. Visgi, dažnai dauguma galvoja, kad ledai skirti tik pasisaldinimui ir jokios naudos organizmui jie nesuteikia. Laužome mitus ir kviečiame pažvelgti į šį vasaros desertą kitu kampu – nustebsite sužinoję, kokios naudos gali suteikti viena ledų porcija.
Kaip pagerinti produktyvumą darbe? Skanios idėjos

Kaip pagerinti produktyvumą darbe? Skanios idėjos

Kiek valandų per dieną esate produktyvūs darbe? Ar pastebite, kad susiduriate su lėtesne koncentracija atliekant užduotis? Apžvelgsime, kokios pagrindinės priežastys gali daryti įtaką jūsų koncentracijai darbe bei kaip galima šią situaciją pagerinti tiesiog…užkandžiaujant.
vaisiais biure megaujasi
Vaisiai ir daržovės yra neatsiejamas geros savijautos šaltinis – juose randame įvairiausių vitaminų, mineralų, antioksidantų, skaidulinių medžiagų. Kai prekybos centrų lentynos dažnai lūžta nuo saldumynų, pusfabrikačių pasirinkimo, didelės visuomenės dalies mityba prastėja – jie vis rečiau į savo racioną įtraukia vaisius ir daržoves. Ne vienas mokslinis tyrimas teigia, jog mažas daržovių, vaisių suvartojimas yra siejamas tiesiogiai su lėtinių ligų atsiradimu ir vystymusi. Svarbu paminėti, jog šios žemės išaugintos gėrybės prisideda ir prie geresnės kasdienės savijautos, normalios organų veiklos, hormonų apykaitos. Tad kaip kasdien suvalgyti reikiamą kiekį vaisių ir daržovių?
vaisi į biurą - naudos
Antroje dienos pusėje sumažėjęs darbingumas, dažnos ligos, bloga darbuotojų nuotaika bei jos kaita – su šiomis problemomis periodiškai tenka susidurti didžiajai daliai darbdavių. Laimei, įmonėje įvedus vieną nedidelę naujovę, ši gali atnešti visai nemažų teigiamų pasekmių. Kalbame apie biuro darbuotojų mitybos praturtinimą sveikais produktais, o tiksliau – vaisiais, riešutais ir kitais sveikais užkandžiais. Susipažinkite, kaip vaisiai ir riešutai biure gali pagerinti jūsų kolegų produktyvumą ir pasitenkinimą darbo vieta.
Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
  • Dažniausiai Užduodami Klausimai
  • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
  • Ar galima užsakyti į namus?
  • Ar galiu išbandyti paslaugą?
  • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
  • Kokios mokėjimo sąlygos?
  • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas