Verslo dovanos

Dovanos, kurias kaip mat norisi išgraibstyti! Pradžiuginkite savo kolegas ir partnerius valgomomis dovanomis – jos niekada neišeina iš mados.

Skanios verslo dovanos

.

Verslo dovanos yra puikus būdas sustiprinti verslo santykius. Mūsų skanios verslo dovanos turi ypač daug privalumų.

Verslo dovanos

Būtų galima išvardinti ypač daug atvejų, kuomet prireikia verslo dovanos. Naujos įmonės pristatymas, naujo produkto ar paslaugos pristatymas, svarbios sutarties pasirašymas ar sandorio sudarymas yra progos, kuomet verta įteikti verslo dovaną. Verslo dovanos taip pat yra būtinos ir įmonės gimtadienio, jubiliejaus proga. Didžiausios metų šventės Kalėdos, Naujieji metai, Velykos – taip pat yra puiki proga įteikti verslo dovaną. Taigi, kaip matyti, progų įteikti verslo dovaną yra iš tiesų daug, tad belieka tik pasirūpinti, kad jos būtų estetiškos, patrauklios, stilingos, išskirtinės.

Kodėl verta rinktis valgomas verslo dovanas?

Vienas iš galimų pasirinkimų yra skanios verslo dovanos ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta jas rinktis. Visų pirma, valgomos verslo dovanos yra ne tik estetiškas bei patrauklus, bet ir praktiškas pasirinkimas, kadangi bus galima ne tik pasigrožėti, bet ir pasivaišinti.

Visų pirma, vaisių rinkinys arba užkandžių rinkinys atrodo labai estetiškai bei patraukliai. Verta akcentuoti, kad tokia valgoma verslo dovana yra puiki proga parodyti išskirtinį dėmesį. Dovanodami vaisius ir užkandžius, jūs iš tiesų dovanojate galimybę žmonėms puoselėti savo sveikatą. Trumpai apžvelkime, kuo gali būti naudingi bei vertingi produktai, kurie patenka į vaisių ar užkandžių rinkinius:

 • Bananai – ne tik suteikia sotumo jausmą, bet ir gerina nuotaiką, miego kokybę.
 • Vynuogės yra puikus pasirinkimas, jei norite išlaikyti odos elastingumą ir jaunystę, papildyti organizmą vitaminu K.
 • Citrusiniai vaisiai suteiks daug vitamino C, o taip pat – padės išlaikyti odos skaistumą ir gyvybingumą, sustiprinti imunitetą ir pagerinti nuotaiką.
 • Obuoliuose yra gausu antioksidantų, o tai padeda išlaikyti jaunystę, be to, dažnas obuolių valgymas teigiamai veikia dantų ir dantenų būklę.
 • Graikiniuose riešutuos yra daug magnio, puikiai tinka dirbantiems protinį darbą.
 • Anakardžių riešutai yra turtingi geležimi.
 • Lazdyno riešutai turi daug fosforo, taip pat puikiai tinka dirbantiems kūrybinį darbą.
 • Avižiniai batonėliai yra ne tik turtingi vitaminais, mineralais, baltymais ir skaidulomis, bet ir taip pat suteikia sotumo jausmą.
 • Džiovinti vaisiai puikiai tiks net patiems didžiausiems smaližiams.

Dovanodami vaisius ar užkandžius, iš tiesų dovanosite neįkainojamus dalykus – sveikatą, gerą savijautą, energiją, žvalumą bei kūrybingumą, tokius dalykus, kurie yra ypač reikalingi vystant verslą.

Ypač didelis valgomų verslo dovanų pasirinkimas

Siūlome rinktis iš ypač įvairių valgomų verslo dovanų: įvairaus dydžio bei įvairios sudėties vaisių ar užkandžių rinkinių. Šios dovanos gali būti natūralus medžio dėžutėse, stilingose kartoninėse dėžutėse arba jaukumu alsuojančiuose velvetiniuose krepšiuose.

Daugiau individualumo

Norite, kad jūsų teikiamos verslo dovanos būtų ne tik spalvingos, stilingos, skanios, puoselėjančios sveikatą, bet ir individualios? Galime paruošti ir firmines valgomas firmines verslo dovanas, su kliento logotipu. Užkandžių ar verslo dovana – geriausia verslo dovana. Dovanokite grožį, skonį, jaunystę ir energiją.

Į VIRŠŲ
Sveiki, aš esu SnackBox DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
 • Dažniausiai Užduodami Klausimai
 • Ar užsakymą gali atlikti fizinis asmuo?
 • Ar galima užsakyti į namus?
 • Ar galiu išbandyti paslaugą?
 • Ar galiu užsakyti kitu adresu?
 • Kokios mokėjimo sąlygos?
 • Kokios pristatymo sąlygos?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas